W przełajach też jesteśmy dobrzy!

19.03.2018 Kategoria: Sport

Trwa rywalizacja naszych sportowców w Akademickich Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego. Nasi dzielni studenci dają z siebie wszystko! W przeprowadzonych 9 marca Akademickich Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w biegach przełajowych na dystansie 2.5 i 5km nasza drużyna kobiet zajęła 3 miejsce, natomiast mężcyzn 5.  Warto dodać, że jest to do tej pory najwyższe miejsce osiągnięte przez naszych studentów w tej konkurencji.

Skład naszej drużyny: Katarzyna Łagożny, Diana Kozdraś, Patrycja Wojtoń, Karolina Sobota, Justyna Stawarczyk, Marlena Budzisz, Adrianna Antoń, Dominika Bryndza, Marlena Dudzik, Piotr Czubek, Jakub Dymnicki, Rafał Lorenc, Adrian Sieczkowski, Michał Kobylarski, Oskar Dacko, Wojciech Gołąbek.

Opiekun: Mateusz Kowalski.

Serdeczne gratulacje i ogromne brawa dla naszej drużyny! 

Galeria zdjęć

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
im.

2017, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
e-mail: [email protected] 
NIP: 687-17-40-766

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję